سایت جدید درس آموز
مدیریت آموزشگاه تقویتی و کنکور توسز دکتر علیرضا نورالدینی

کلاس های کنکور با برترین
مدرسان کنکور در سطح تهران

کنکور سراسری، کنکور 92، کلاس کنکور، کلاس تقویتی، کنکور آزاد، 
		   کنکور دانشگاه آزاد، سوالات کنکور، تست کنکور، نکته و تست، کنکور ریاضی، کنکور تجربی، کنکور انسانی، آموزشگاه کنکور، کلاس تقویتی، 
		   تکدرس، نکته کنکوری

آموزشگاه علمی آزاد دانشگاه کلاس های کنکور و همچنین کلاس های تقویتی و تکدرس را با حضور برترین مدرسان تهران برگزار می کند. برای اطلاع از دوره های جاری با شماره تلفن های آموزشگاه تماس بگیرید.

مشاوره و برنامه ریزی درسی
سال تحصیلی و کنکور سراسری

مشاوره تحصیلی، برنامه ریزی درسی، برنامه ریزی کنکور، مشاوره کنکور، برنامه ریزی تحصیلی، موفقیت تحصیلی

مشاوره و برنامه ریزی درسی، تحصیلی و کنکور در تمام مراحل تحصیل توسط دکتر علیرضا نورالدینی انجام می‎شود. در ضمن در این بخش می‎توانید به مقالات بسیار مفیدی در زمینه مشاوره و برنامه ریزی درسی، تحصیلی و کنکور دسترسی داشته باشید.

تدریس خصوصی
دروس دبیرستان و دانشگاه

تدریس خصوصی، تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی زبان، تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی دروس دانشگاهی، تدریس خصوصی ابتدایی، تدریس خصوصی راهنمایی

تدریس خصوصی تمام درس های دوره ابتدایی و راهنمایی، تدریس خصوصی دروس دوره دبیرستان و کنکور، تدریس خصوصی دروس دانشگاهی و تدریس خصوصی زبان انگلیسی توسط مدرسان برتر تهران با سوابق تدریس موفق، تحت نظارت علمی آموزشگاه آزاد کنکور دانشگاه انجام می‎شود.

دانلود جزوه های درسی و
کنکوری آموزشگاه علمی دانشگاه

جزوه، جزوه درسی، جزوه کنکور، دانلود جزوه کنکور، دانلود  جزوه درسی، جزوات درسی، جزوات کنکور، تست کنکور، تست ریاضی، تست فیزیک

در این بخش از سایت آموزشگاه امکان دسترسی به باکیفیت ترین جزوه درسی، جزوه کنکور، تست های کنکوری و . . . البته به صورت محدود فراهم گردیده است. برای دریافت کامل جزوات درسی و یا جزوات کنکوری که در آموزشگاه تدریس می شود، با شماره تلفن های آموزشگاه تماس بگیرید.

دانلود نمونه سوالات
امتحانی دبیرستان و دانشگاه

دانلود نمونه سوال، دانلود سوالات امتحان نهایی، دانلود سوالات کنکور، سوال کنکور، دانلود سوال امتحانی، دانلود سوال نهایی، سوالات امتحانات نهایی

جهت دانلود نمونه سوالات امتحانی در پایه های مختلف ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان و همچنین نمونه سوالات پایان ترم دروس دانشگاهی، نمونه سوالات دانشگاه آزاد و نمونه سوالات دانشگاه پیام نور به این قسمت وارد شوید.

بخش دروس دانشگاهی

آموزشگاه علمی آزاد دانشگاه به دلیل راه‎اندازی آن توسط افراد با سابقه درخشان دانشگاهی - دکتر علیرضا نورالدینی، فارغ‎التحصیل ممتاز دوره دکتری دانشگاه صنعتی امیرکبیر - همواره در فکر و اندیشه ارتقای سطح علمی دانشجویان عزیز البته در حد و توان خود بوده است. در همین راستا، این مرکز علاوه بر کادر مدیریتی که خود از افراد برجسته دانشگاهی هستند، با شبکه‎ای از اساتید دانشگاه‎های تهران در رشته‎ها و گرایش‎های مختلف دانشگاهی در ارتباط است که نیازهای آموزشگاه به مدرسان دروس دانشگاهی و انواع مشاوره‎های علمی و تحصیلی را به خوبی پاسخگو هستند. با این مقدمات، آموزشگاه علمی آزاد دانشگاه، در بخش تدریس و مشاوره دانشگاهی، خدمات زیر را به دانشجویان و دانشگاهیان عزیز ارائه می‎نماید:

  • تدریس تمام دروس دانشگاهی تا مقطع دکتری

آموزشگاه آزاد دانشگاه، با ایجاد شبکه‎ای از مدرسان برتر دانشگاه‎های تهران در تمام دروس مختلف دانشگاهی و در تمام مقاطع تحصیلی، این آمادگی را دارد که در صورت نیاز شما دانشجوی گرامی، استفاده از توان علمی اساتید ذکر شده را در هر زمانی برای شما مقدور سازد.

  • دانلود رایگان انواع نمونه سوالات پایان‎ترم دانشگاه‎های مختلف

دسترسی یک دانشجو به نمونه سؤالات امتحانی پایان ترم دوره‎های گذشته که با مشابه آن‎ها در امتحانات ترم خود مواجه می‎شود و ایجاد آمادگی لازم از قبل برای مواجهه با چنین شرایطی، شانس موفقیت وی را به شدت افزایش می‎دهد. در این سایت برای دروس دانشگاهی مختلف نمونه سؤالات متنوعی جهت دانلود شما دانشجوی عزیز - به صورت رایگان - فراهم گردیده است.

  • انجام پروژه‎های درسی و کمک به انجام پایان‎نامه

آموزشگاه علمی دانشگاه این توان را دارد که جهت انجام پروژه‎ها و پایان‎نامه‎های دانشگاهی، اساتید مجرب مرتبط با مؤسسه را به شما معرفی نماید تا این نیازهای تحصیلی و علمی دانشجویان نیز به خوبی پاسخ داده شود.


بخش‎های دانلود:

ورود به بخش دانلود نمونه سؤالات و امتحانات دروس دانشگاهی

ورود به بخش دانلود جزوه درسی، جزوه کنکور، درس نامه و . . .

ورود به بخش دانلود نمونه سؤالات و امتحانات دروس دبیرستان