دانلود جزوات تیزهوشان

دانلود امتحانات نهایی سال سوم علوم انسانی

دانش آموزان و اولیای گرامی:
اگر چه این مطلب فراوان گفته شده است، شاید هنوز به اندازه‎ی کافی نقش معدل نهایی دیپلم، یعنی معدل امتحانات نهایی سال سوم دبیرستان برایتان روشن نشده باشد. در هر حال، یک‎بار دیگر ما در این‎جا متذکر می‎شویم که هر چه به پیش می‎رویم، نقش معدل در پذیرش افراد جهت ادامه‎ی تحصیل در رشته‎های تحصیلی دانشگاهی بیشتر و بیشتر می‎شود. در کنکور سال 1393، برای اولین بار معدل امتحانات نهایی سال سوم داوطلبان دقیقاً با اندازه‎ی 25 درصد در تعیین نمره‎ی خام آن‎ها و رتبه‎ی هر داوطلب لحاظ گردیده است و این میزان در سال‎های بعد به 35 درصد خواهد رسید و در نهایت پذیرش داوطلبان، فقط بر مبنای سوابق تحصیلی صورت خواهد گرفت که قابل اعتمادترین این سوابق، معدل فرد در امتحانات نهایی سال سوم دبیرستان خواهد بود.

یه همین دلیل، مدیریت درس آموز مانند همیشه مجموعه سؤالات امتحانات نهایی تمام دروس رشته علوم انسانی و سایر رشته‎ها را به صورت طبق‎بندی شده به دانش‎آموزان و خانواده‎های آن‎ها تقدیم می‎کند. امیدواریم با استفاده‎ی مناسب از این مجموعه‎ها بتوانید معدل خود را تا حد ممکن بالا برده و امتیاز لازم را هنگام لحاظ کردن در تعیین افراد مناسب جهت ورود به رشته‎های دانشگاهی برتر بدست آورید.

جهت دریافت سؤالات امتحانات نهایی سال سوم دبیرستان رشته علوم انسانی، ابتدا درس مورد نظر خود را از نمودار زیر انتخاب نمایید:

دانلود امتحانات نهایی سال سوم علوم انسانی

برای کسب اطلاع لحظه‌ای از جزوات جدید و به‌روز، پیام بدهید:

  • واتساپ-تلگرام-سروش

  • تماس تلفنی یا پیامک

روش های ارتباطی با درس آموز
0935-600-8454